E-mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: +48226466873

Podsumowanie dorocznej konferencji Ruckus BiG DOGs Rome 2015

.

24:kwi

Tegoroczna konferencja Ruckus-a odbyła się w Rzymie. Jak co roku - od 2012 - byliśmy na niej obecni. Pora na krótkie podsumowanie ‪#‎BigDogsRome‬: Ruckus jest w doskonałej kondycji finansowej i stale zwieksza sprzedaż. Dalej rozwija technologię, możemy spodziewac się nowych AP, zarówno w obszarze high-end jak i tańszych. Ruckus jest obecnie zdecydowanym liderem jeśli chodzi o technologię 802.11ac oferując jedyny AP klasy enterprise z obsługą 11ac wave 2. Trwaja intensywne prace rozwojowe w zakresie wirtualizacji kontrolerów, jedną z ważniejszych innowacji wydaje sie być rozdzielenie scieżki danych i sterowania i ich wirtualizacja, co przystosowuje oferte Ruckusa do idei SDN. Ruckus będzie też integrował swoje sieci WiFi z beaconami BLE oraz iBeacon i nadal rozwija technologię lokalizacyjną ‪#‎SPoT‬.

 

Więcej zdjęć na naszej stronie na facebook.

Tags: ruckus

Kontakt

sprzedaż:

e-mail: sales@cc.com.pl

 


pomoc techniczna:

e-mail: support@cc.com.pl

 

CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Dostarczamy bezpieczne rozwiązania sieciowe oraz oprogramowanie od 2001 roku. Projektujemy i wdrażamy infrastrukturę bezpieczeństwa sieciowego: systemy firewall, content security oraz systemy autoryzacji; wdrażamy infrastrukturę sieci LAN, WAN i WiFi. Nasi inżynierowie posiadają certyfikację producentów takich jak: Check Point, HPE / Aruba Networks, Juniper Networks, Palo Alto Networks, Ruckus Networks (Arris), Arista, Fortinet, Flowmon, Fudo Security, Gemalto, Sophos, Vasco, i innych a także certyfikaty CISSP i PRINCE2.

Oferta

  • Dostawa i wdrożenia sieci WiFi
  • Dostawa i wdrożenia sieci LAN i WAN
  • Dostawa i wdrożenie systemów bezpieczeństwa
  • Wsparcie techniczne
  • Outsouring w zakresie administracji systemów IT
  • Oprogramowanie na zamówienie: portale internetowe, aplikacje biznesowe, aplikacje naukowe, aplikacje specjalizowane

Lokalizacja

world-map

Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa

tel. +48 22 646-68-73

faks. +48 22 6063780

sprzedaż - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pomoc techniczna - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.